Radom w dniach 13-15 listopada gościł drużyny rywalizujące w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży dywizji B chłopców. Najlepsze okazały się reprezentacje Kujawsko-Pomorskiego oraz Zachodniopomorskiego, które awansowały do drugiego etapu rozgrywek. Czwarty sezon z rzędu rozgrywki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbywają się z podziałem na dywizję A oraz B.
7
Bartosz Łazarski
AZS UMK Transbruk Toruń
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AZS UMK Transbruk Toruń | 20 | 157 | 376:01 | 38 / 66 | 14 / 79 | 52 / 145 | 39 / 55 | 9 | 48 | 57 | 64 | 38 | 48 | 33 | 31 | 2 | 4 | 169 | 104 |
2023/2024 | Anwil Włocławek | 7 | 2 | 18:04 | 1 / 3 | 0 / 2 | 1 / 5 | 0 / 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 4 |
2023/2024 | Anwil Włocławek | 1 | 2 | 03:31 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 0 / 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -11 |
2022/2023 | TKM Włocławek | 17 | 255 | 544:06 | 49 / 98 | 31 / 112 | 80 / 210 | 64 / 102 | 10 | 71 | 81 | 74 | 34 | 94 | 104 | 33 | 1 | 8 | 172 | -343 |
2022/2023 | TKM Włocławek | 6 | 86 | 163:33 | 19 / 34 | 11 / 40 | 30 / 74 | 15 / 19 | 4 | 39 | 43 | 24 | 8 | 26 | 30 | 11 | 2 | 0 | 88 | -7 |
2022/2023 | Anwil Włocławek | 10 | 4 | 13:24 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 2 / 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | -7 |
2021/2022 | TKM Włocławek | 10 | 301 | 325:57 | 57 / 87 | 43 / 141 | 100 / 228 | 58 / 82 | 5 | 77 | 82 | 64 | 27 | 64 | 53 | 19 | 5 | 5 | 266 | 102 |
2021/2022 | TKM Włocławek | 3 | 34 | 79:04 | 5 / 8 | 5 / 13 | 10 / 21 | 9 / 17 | 2 | 10 | 12 | 11 | 11 | 10 | 17 | 5 | 1 | 1 | 27 | -14 |
2020/2021 | TKM Włocławek | 6 | 123 | 168:34 | 28 / 59 | 19 / 74 | 47 / 133 | 10 / 24 | 3 | 13 | 16 | 28 | 19 | 23 | 35 | 11 | 0 | 4 | 43 | 39 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Kujawsko-Pomorskie | 8 | 147 | 167:24 | 33 / 75 | 19 / 72 | 52 / 147 | 24 / 32 | 5 | 17 | 22 | 11 | 18 | 22 | 26 | 22 | 0 | 3 | 73 | 26 |
2019/2020 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 131 | 177:21 | 37 / 74 | 14 / 47 | 51 / 121 | 15 / 28 | 7 | 17 | 24 | 16 | 16 | 24 | 28 | 6 | 1 | 2 | 67 | -84 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | TKM Włocławek | 6 | 59 | 106:31 | 13 / 27 | 6 / 23 | 19 / 50 | 15 / 27 | 4 | 15 | 19 | 12 | 12 | 16 | 11 | 12 | 1 | 2 | 49 | 6 |
2017/2018 | TKM Włocławek | 11 | 46 | 114:14 | 13 / 27 | 6 / 16 | 19 / 43 | 2 / 6 | 2 | 3 | 5 | 10 | 8 | 6 | 10 | 9 | 0 | 2 | 32 | 41 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | AZS UMK Transbruk Toruń | 20 | 7.9 | 18:48 | 57.6 | 17.7 | 35.9 | 70.9 | 0.50 | 2.40 | 2.90 | 3.2 | 1.90 | 2.40 | 1.7 | 1.60 | 0.10 | 0.20 | 8.5 | 5.2 |
2023/2024 | Anwil Włocławek | 1 | 2.0 | 03:31 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 1.00 | 1.00 | 0.0 | 1.00 | 0.00 | 0.00 | 1.0 | -11.0 |
2023/2024 | Anwil Włocławek | 7 | 0.3 | 02:34 | 33.3 | 0.0 | 20.0 | 0.0 | 0.00 | 0.10 | 0.10 | 0.4 | 0.30 | 0.40 | 0.3 | 0.10 | 0.00 | 0.10 | -0.6 | 0.6 |
2022/2023 | TKM Włocławek | 17 | 15.0 | 32:00 | 50.0 | 27.7 | 38.1 | 62.7 | 0.60 | 4.20 | 4.80 | 4.4 | 2.00 | 5.50 | 6.1 | 1.90 | 0.10 | 0.50 | 10.1 | -20.2 |
2022/2023 | TKM Włocławek | 6 | 14.3 | 27:15 | 55.9 | 27.5 | 40.5 | 78.9 | 0.70 | 6.50 | 7.20 | 4.0 | 1.30 | 4.30 | 5.0 | 1.80 | 0.30 | 0.00 | 14.7 | -1.2 |
2022/2023 | Anwil Włocławek | 10 | 0.4 | 01:20 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.2 | 0.40 | 0.20 | 0.1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.5 | -0.7 |
2021/2022 | TKM Włocławek | 10 | 30.1 | 32:35 | 65.5 | 30.5 | 43.9 | 70.7 | 0.50 | 7.70 | 8.20 | 6.4 | 2.70 | 6.40 | 5.3 | 1.90 | 0.50 | 0.50 | 26.6 | 10.2 |
2021/2022 | TKM Włocławek | 3 | 11.3 | 26:21 | 62.5 | 38.5 | 47.6 | 52.9 | 0.70 | 3.30 | 4.00 | 3.7 | 3.70 | 3.30 | 5.7 | 1.70 | 0.30 | 0.30 | 9.0 | -4.7 |
2020/2021 | TKM Włocławek | 6 | 20.5 | 28:05 | 47.5 | 25.7 | 35.3 | 41.7 | 0.50 | 2.20 | 2.70 | 4.7 | 3.20 | 3.80 | 5.8 | 1.80 | 0.00 | 0.70 | 7.2 | 6.5 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2020/2021 | Kujawsko-Pomorskie | 8 | 18.4 | 20:55 | 44.0 | 26.4 | 35.4 | 75.0 | 0.60 | 2.10 | 2.80 | 1.4 | 2.30 | 2.80 | 3.3 | 2.80 | 0.00 | 0.40 | 9.1 | 3.3 |
2019/2020 | Kujawsko-Pomorskie | 9 | 14.6 | 19:42 | 50.0 | 29.8 | 42.1 | 53.6 | 0.80 | 1.90 | 2.70 | 1.8 | 1.80 | 2.70 | 3.1 | 0.70 | 0.10 | 0.20 | 7.4 | -9.3 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | TKM Włocławek | 6 | 9.8 | 17:45 | 48.1 | 26.1 | 38.0 | 55.6 | 0.70 | 2.50 | 3.20 | 2.0 | 2.00 | 2.70 | 1.8 | 2.00 | 0.20 | 0.30 | 8.2 | 1.0 |
2017/2018 | TKM Włocławek | 11 | 4.2 | 10:23 | 48.1 | 37.5 | 44.2 | 33.3 | 0.20 | 0.30 | 0.50 | 0.9 | 0.70 | 0.50 | 0.9 | 0.80 | 0.00 | 0.20 | 2.9 | 3.7 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Transbruk Toruń (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | Pogoń Prudnik (d) | 65 : 71 P | 0 | 03:14 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||
06.04.2024 | Pogoń Prudnik (w) | 102 : 72 P | 2 | 14:18 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -11 | |||||
03.04.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 89 : 71 W | 9 | 13:28 | 2/2 | 100.0 | 1/3 | 33.3 | 3/5 | 60.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 14 | 7 | |||||
23.03.2024 | PKK 99 Pabianice (w) | 76 : 96 W | 7 | 19:21 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 9 | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 19 | 13 | |||||
16.03.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 115 : 43 W | 3 | 15:13 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 25 | |||||
09.03.2024 | Wiara Lecha Poznań (d) | 86 : 76 W | 11 | 23:05 | 1/1 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 2/6 | 33.3 | 6/6 | 100.0 | 2 | 2 | 4 | 9 | 4 | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 16 | 5 | |||||
02.03.2024 | Energa GAK Gdynia (w) | 57 : 63 W | 14 | 25:50 | 4/6 | 66.7 | 0/9 | 0.0 | 4/15 | 26.7 | 6/7 | 85.7 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 | 11 | 18 | |||||
26.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 80 : 68 W | 4 | 13:16 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 7 | 7 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | -15 | |||||
17.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 98 : 103 W | 5 | 23:38 | 0/3 | 0.0 | 1/5 | 20.0 | 1/8 | 12.5 | 2/4 | 50.0 | 1 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | -6 | |||||
14.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 95 : 64 W | 14 | 27:25 | 1/5 | 20.0 | 4/11 | 36.4 | 5/16 | 31.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 16 | |||||
07.02.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 103 : 63 W | 15 | 24:53 | 5/6 | 83.3 | 1/2 | 50.0 | 6/8 | 75.0 | 2/5 | 40.0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 | 23 | 12 | |||||
27.01.2024 | SMS PZKosz Władysławowo (d) | 83 : 55 W | 10 | 19:06 | 4/4 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 4/6 | 66.7 | 2/4 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | 22 | |||||
20.01.2024 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (w) | 102 : 69 P | 9 | 18:24 | 3/4 | 75.0 | 0/6 | 0.0 | 3/10 | 30.0 | 3/3 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | -17 | |||||
17.01.2024 | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz (d) | 80 : 74 W | 13 | 19:38 | 2/4 | 50.0 | 2/6 | 33.3 | 4/10 | 40.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | |||||
07.01.2024 | PGE Spójnia II Stargard (w) | 62 : 95 W | 13 | 24:25 | 4/8 | 50.0 | 1/8 | 12.5 | 5/16 | 31.3 | 2/2 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 | 15 | |||||
16.12.2023 | PKK 99 Pabianice (d) | 73 : 47 W | 7 | 20:25 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 3/4 | 75.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 16 | |||||
09.12.2023 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (w) | 93 : 88 P | 6 | 20:15 | 2/5 | 40.0 | 0/5 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 2/4 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | |||||
03.12.2023 | Wiara Lecha Poznań (w) | 78 : 86 W | 4 | 13:29 | 0/0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/3 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -1 | -3 | |||||
25.11.2023 | Energa GAK Gdynia (d) | 66 : 56 W | 4 | 14:27 | 2/2 | 100.0 | 0/5 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||
28.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 87 : 73 W | 7 | 22:11 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 27:25 | 14.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 95 : 64 | celny rzut za 2 | 5 | 07.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 103 : 63 | wykonywany rzut za 2 | 8 | 07.01.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 62 : 95 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 89 : 71 | celny rzut za 3 | 4 | 14.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 95 : 64 | wykonywany rzut za 3 | 11 | 14.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 95 : 64 | skuteczność za 3 | 50.0000 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 | celny rzut z gry | 6 | 07.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 103 : 63 | wykonywany rzut za gry | 16 | 14.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 95 : 64 | skuteczność z gry | 100.0000 | 28.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 87 : 73 | celny rzut wolny | 6 | 09.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 86 : 76 | wykonywany rzut wolny | 7 | 02.03.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 57 : 63 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 03.04.2024 | 2LM | Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz | 89 : 71 | punkty | 15 | 07.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 103 : 63 | zbiórki w ataku | 2 | 09.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 86 : 76 | zbiórki w obronie | 9 | 23.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 76 : 96 | zbiórki | 10 | 23.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 76 : 96 | asysty | 9 | 09.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 86 : 76 | faule | 4 | 09.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 86 : 76 | faule wymuszone | 7 | 02.03.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 57 : 63 | straty | 7 | 09.03.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 86 : 76 | przechwyty | 5 | 07.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 103 : 63 | bloki | 1 | 23.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 76 : 96 | bloki otrzymane | 2 | 07.01.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 62 : 95 | asysty/straty | 5.0000 | 23.03.2024 | 2LM | PKK 99 Pabianice | 76 : 96 | przechwyty/straty | 4.0000 | 02.03.2024 | 2LM | Energa GAK Gdynia | 57 : 63 | eval | 23 | 07.02.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 103 : 63 | +/- | 25 | 16.03.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 115 : 43 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2020/2021 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2019/2020 | Kujawsko-Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2018/2019 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U14 |
2017/2018 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |
2015/2016 | TKM Włocławek | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U20 |