ŁKS Coolpack Łódź drugi rok z rzędu najlepszym zespołem grupy A 2 Ligi Mężczyzn. Zespół Jarosława Krysiewicza wygrał 28 z 30 meczów rundy zasadniczej i zajął pierwsze miejsce w grupie. Postawę łodzian docenili trenerzy innych zespołów, ponownie przyznając tytuł MVP Norbertowi Kulonowi oraz wyróżniając wśród szkoleniowców Jarosława Krysiewicza W pierwszej piątce znalazł się też inny zawodnik łodzian Kacper Dominiak.
9
Tymoteusz Sternicki
Energa GAK Gdynia
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 18 | 291 | 528:58 | 87 / 143 | 26 / 100 | 113 / 243 | 39 / 56 | 28 | 92 | 120 | 49 | 30 | 55 | 47 | 51 | 14 | 6 | 331 | -4 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 8 | 171 | 270:13 | 46 / 63 | 17 / 68 | 63 / 131 | 28 / 37 | 20 | 52 | 72 | 24 | 13 | 39 | 25 | 23 | 10 | 1 | 198 | 43 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 116 | 229:58 | 38 / 68 | 7 / 39 | 45 / 107 | 19 / 28 | 15 | 56 | 71 | 19 | 13 | 21 | 18 | 12 | 11 | 4 | 140 | 149 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 45 | 178:10 | 13 / 21 | 4 / 17 | 17 / 38 | 7 / 8 | 4 | 46 | 50 | 20 | 12 | 11 | 8 | 11 | 11 | 1 | 107 | -33 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 11 | 37 | 160:32 | 9 / 12 | 4 / 22 | 13 / 34 | 7 / 7 | 2 | 25 | 27 | 6 | 12 | 8 | 6 | 5 | 4 | 0 | 52 | -116 |
2021/2022 | Polska | 3 | 23 | 59:02 | 6 / 11 | 3 / 8 | 9 / 19 | 2 / 5 | 2 | 14 | 16 | 5 | 5 | 5 | 10 | 6 | 2 | 0 | 29 | 29 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0 | 00:09 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 / 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 124 | 209:45 | 34 / 66 | 10 / 47 | 44 / 113 | 26 / 37 | 9 | 59 | 68 | 22 | 14 | 24 | 26 | 21 | 12 | 6 | 141 | 103 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 6 | 13 | 101:34 | 2 / 5 | 3 / 15 | 5 / 20 | 0 / 0 | 3 | 15 | 18 | 4 | 8 | 1 | 4 | 7 | 2 | 0 | 25 | 72 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 108 | 202:23 | 40 / 72 | 5 / 27 | 45 / 99 | 13 / 27 | 10 | 28 | 38 | 26 | 26 | 21 | 28 | 22 | 2 | 2 | 100 | 99 |
2018/2019 | Pomorskie | 5 | 22 | 65:31 | 9 / 13 | 1 / 9 | 10 / 22 | 1 / 5 | 0 | 5 | 5 | 5 | 3 | 6 | 4 | 12 | 0 | 1 | 24 | 69 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 34 | 126:20 | 2 / 5 | 9 / 28 | 11 / 33 | 3 / 5 | 4 | 14 | 18 | 5 | 14 | 7 | 12 | 5 | 1 | 0 | 27 | -16 |
2018/2019 | GAK Gdynia | 3 | 3 | 41:50 | 0 / 2 | 1 / 2 | 1 / 4 | 0 / 0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 6 | -24 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 8 | 21.4 | 33:46 | 73.0 | 25.0 | 48.1 | 75.7 | 2.50 | 6.50 | 9.00 | 3.0 | 1.60 | 4.90 | 3.1 | 2.90 | 1.30 | 0.10 | 24.8 | 5.4 |
2023/2024 | Energa GAK Gdynia | 18 | 16.2 | 29:23 | 60.8 | 26.0 | 46.5 | 69.6 | 1.60 | 5.10 | 6.70 | 2.7 | 1.70 | 3.10 | 2.6 | 2.80 | 0.80 | 0.30 | 18.4 | -0.2 |
2021/2022 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 8 | 14.5 | 28:44 | 55.9 | 17.9 | 42.1 | 67.9 | 1.90 | 7.00 | 8.90 | 2.4 | 1.60 | 2.60 | 2.3 | 1.50 | 1.40 | 0.50 | 17.5 | 18.6 |
2021/2022 | Polska | 3 | 7.7 | 19:40 | 54.5 | 37.5 | 47.4 | 40.0 | 0.70 | 4.70 | 5.30 | 1.7 | 1.70 | 1.70 | 3.3 | 2.00 | 0.70 | 0.00 | 9.7 | 9.7 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 10 | 4.5 | 17:49 | 61.9 | 23.5 | 44.7 | 87.5 | 0.40 | 4.60 | 5.00 | 2.0 | 1.20 | 1.10 | 0.8 | 1.10 | 1.10 | 0.10 | 10.7 | -3.3 |
2021/2022 | AMW Asseco Arka II Gdynia | 11 | 3.4 | 14:35 | 75.0 | 18.2 | 38.2 | 100.0 | 0.20 | 2.30 | 2.50 | 0.5 | 1.10 | 0.70 | 0.5 | 0.50 | 0.40 | 0.00 | 4.7 | -10.5 |
2021/2022 | Asseco Arka Gdynia | 1 | 0.0 | 00:09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -4.0 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 8 | 15.5 | 26:13 | 51.5 | 21.3 | 38.9 | 70.3 | 1.10 | 7.40 | 8.50 | 2.8 | 1.80 | 3.00 | 3.3 | 2.60 | 1.50 | 0.80 | 17.6 | 12.9 |
2020/2021 | GAK Gdynia | 6 | 2.2 | 16:55 | 40.0 | 20.0 | 25.0 | 0.0 | 0.50 | 2.50 | 3.00 | 0.7 | 1.30 | 0.20 | 0.7 | 1.20 | 0.30 | 0.00 | 4.2 | 12.0 |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Pomorskie | 9 | 12.0 | 22:29 | 55.6 | 18.5 | 45.5 | 48.1 | 1.10 | 3.10 | 4.20 | 2.9 | 2.90 | 2.30 | 3.1 | 2.40 | 0.20 | 0.20 | 11.1 | 11.0 |
2018/2019 | Pomorskie | 5 | 4.4 | 13:06 | 69.2 | 11.1 | 45.5 | 20.0 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 1.0 | 0.60 | 1.20 | 0.8 | 2.40 | 0.00 | 0.20 | 4.8 | 13.8 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 | ||||||||||||||||||||
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | 5 | 6.8 | 25:16 | 40.0 | 32.1 | 33.3 | 60.0 | 0.80 | 2.80 | 3.60 | 1.0 | 2.80 | 1.40 | 2.4 | 1.00 | 0.20 | 0.00 | 5.4 | -3.2 |
2018/2019 | GAK Gdynia | 3 | 1.0 | 13:56 | 0.0 | 50.0 | 25.0 | 0.0 | 1.00 | 1.30 | 2.30 | 0.3 | 0.70 | 0.00 | 1.3 | 0.70 | 0.00 | 0.30 | 2.0 | -8.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Energa GAK Gdynia (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
20.03.2024 | PGE Spójnia II Stargard (d) | 90 : 71 W | 18 | 17:56 | 6/7 | 85.7 | 0/2 | 0.0 | 6/9 | 66.7 | 6/6 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 | 24 | 28 | |||||
24.02.2024 | Wiara Lecha Poznań (w) | 72 : 65 P | 24 | 35:40 | 7/11 | 63.6 | 2/10 | 20.0 | 9/21 | 42.9 | 4/4 | 100.0 | 3 | 2 | 5 | 4 | 2 | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 21 | -5 | |||||
21.02.2024 | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań (d) | 89 : 59 W | 18 | 17:12 | 4/6 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 6/9 | 66.7 | 4/8 | 50.0 | 3 | 6 | 9 | 1 | 1 | 5 | 7 | 2 | 1 | 0 | 17 | 13 | |||||
14.02.2024 | Enea Astoria Bydgoszcz (d) | 68 : 82 P | 7 | 20:02 | 3/6 | 50.0 | 0/3 | 0.0 | 3/9 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | -4 | |||||
10.02.2024 | Sklep Polski MKK Gniezno (w) | 92 : 80 P | 17 | 35:27 | 3/7 | 42.9 | 2/4 | 50.0 | 5/11 | 45.5 | 5/6 | 83.3 | 3 | 9 | 12 | 5 | 2 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 30 | -4 | |||||
07.02.2024 | AMW Flota Gdynia (d) | 73 : 77 P | 31 | 32:46 | 7/9 | 77.8 | 4/8 | 50.0 | 11/17 | 64.7 | 5/8 | 62.5 | 1 | 5 | 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 31 | -5 | |||||
31.01.2024 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (w) | 53 : 64 W | 14 | 31:53 | 5/7 | 71.4 | 1/8 | 12.5 | 6/15 | 40.0 | 1/1 | 100.0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 2 | 5 | 3 | 4 | 2 | 1 | 17 | 14 | |||||
28.01.2024 | Enea Basket Poznań (d) | 90 : 81 W | 15 | 21:51 | 5/8 | 62.5 | 1/4 | 25.0 | 6/12 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 14 | 10 | |||||
20.11.2023 | ŁKS Coolpack Łódź (d) | 54 : 93 P | 11 | 21:53 | 2/5 | 40.0 | 2/3 | 66.7 | 4/8 | 50.0 | 1/1 | 100.0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | -31 | |||||
18.11.2023 | Wiara Lecha Poznań (d) | 69 : 72 P | 11 | 30:59 | 4/5 | 80.0 | 1/7 | 14.3 | 5/12 | 41.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 5 | 6 | 4 | 2 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 2 | |||||
12.11.2023 | Enea Astoria Bydgoszcz (w) | 78 : 67 P | 18 | 35:14 | 2/7 | 28.6 | 4/8 | 50.0 | 6/15 | 40.0 | 2/2 | 100.0 | 1 | 9 | 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 20 | -6 | |||||
28.10.2023 | Sklep Polski MKK Gniezno (d) | 76 : 81 P | 23 | 36:16 | 7/9 | 77.8 | 2/5 | 40.0 | 9/14 | 64.3 | 3/5 | 60.0 | 3 | 9 | 12 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 31 | -1 | |||||
21.10.2023 | AMW Flota Gdynia (w) | 81 : 71 P | 12 | 33:35 | 4/7 | 57.1 | 1/7 | 14.3 | 5/14 | 35.7 | 1/3 | 33.3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | -8 | |||||
18.10.2023 | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot (d) | 82 : 75 W | 16 | 35:26 | 5/12 | 41.7 | 1/6 | 16.7 | 6/18 | 33.3 | 3/4 | 75.0 | 4 | 7 | 11 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 15 | 6 | |||||
15.10.2023 | Enea Basket Poznań (w) | 73 : 78 W | 10 | 32:39 | 5/6 | 83.3 | 0/2 | 0.0 | 5/8 | 62.5 | 0/0 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 | 18 | -2 | |||||
11.10.2023 | SMS PZKosz Władysławowo (w) | 50 : 62 W | 19 | 30:40 | 9/13 | 69.2 | 0/5 | 0.0 | 9/18 | 50.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 9 | 9 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 23 | 15 | |||||
07.10.2023 | KSK Ciech Noteć Inowrocław (d) | 60 : 84 P | 13 | 28:04 | 5/9 | 55.6 | 1/5 | 20.0 | 6/14 | 42.9 | 0/1 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | -10 | |||||
30.09.2023 | Tarnovia Tarnowo Podgórne (d) | 70 : 102 P | 14 | 31:25 | 4/9 | 44.4 | 2/10 | 20.0 | 6/19 | 31.6 | 0/0 | 0.0 | 2 | 7 | 9 | 5 | 3 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | 18 | -16 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 36:16 | 28.10.2023 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 76 : 81 | celny rzut za 2 | 9 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | wykonywany rzut za 2 | 13 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | skuteczność za 2 | 85.7000 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 | celny rzut za 3 | 4 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | wykonywany rzut za 3 | 10 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | celny rzut z gry | 11 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | wykonywany rzut za gry | 21 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | skuteczność z gry | 66.7000 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 | celny rzut wolny | 6 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 | wykonywany rzut wolny | 8 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 | punkty | 31 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | zbiórki w ataku | 4 | 18.10.2023 | 2LM | Uniwersytet Gdański Trefl Sopot | 82 : 75 | zbiórki w obronie | 9 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | zbiórki | 12 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | asysty | 5 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | faule | 5 | 07.10.2023 | 2LM | KSK Ciech Noteć Inowrocław | 60 : 84 | faule wymuszone | 6 | 24.02.2024 | 2LM | Wiara Lecha Poznań | 72 : 65 | straty | 7 | 21.02.2024 | 2LM | Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań | 89 : 59 | przechwyty | 6 | 15.10.2023 | 2LM | Enea Basket Poznań | 73 : 78 | bloki | 3 | 11.10.2023 | 2LM | SMS PZKosz Władysławowo | 50 : 62 | bloki otrzymane | 2 | 28.01.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 90 : 81 | asysty/straty | 2.5000 | 10.02.2024 | 2LM | Sklep Polski MKK Gniezno | 92 : 80 | przechwyty/straty | 3.0000 | 28.01.2024 | 2LM | Enea Basket Poznań | 90 : 81 | eval | 31 | 07.02.2024 | 2LM | AMW Flota Gdynia | 73 : 77 | +/- | 28 | 20.03.2024 | 2LM | PGE Spójnia II Stargard | 90 : 71 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | Gdyńska Akademia Koszykówki | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2019/2020 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |
2018/2019 | GAK Gdynia | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U16 |
2018/2019 | Pomorskie | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopców |