PGE GiEK Turów Zgorzelec na finiszu rundy zasadniczej wygrało zmagania w grupie D 2 Ligi Mężczyzn. W bardzo wyrównanym głosowaniu trenerów na MVP ostatecznie triumfował koszykarz klubu z przygranicznego miasta Kamil Zywert. Wśród szkoleniowców bezkonkurencyjny okazał się Rafał Niesobski, opiekun PGE GiEK Turowa.
9
Kacper Marek
Röben Gimbasket Wrocław
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Röben Gimbasket Wrocław | 29 | 136 | 544:12 | 35 / 106 | 15 / 78 | 50 / 184 | 21 / 51 | 41 | 62 | 103 | 32 | 73 | 49 | 60 | 29 | 3 | 14 | 79 | -403 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 1 | 4 | 04:26 | 1 / 1 | 0 / 0 | 1 / 1 | 2 / 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Röben Gimbasket Wrocław | 29 | 4.7 | 18:45 | 33.0 | 19.2 | 27.2 | 41.2 | 1.40 | 2.10 | 3.60 | 1.1 | 2.50 | 1.70 | 2.1 | 1.00 | 0.10 | 0.50 | 2.7 | -13.9 |
Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 | ||||||||||||||||||||
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | 1 | 4.0 | 04:26 | 100.0 | 0.0 | 100.0 | 100.0 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 1.0 | 3.00 | 1.00 | 2.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.0 | 2.0 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Röben Gimbasket Wrocław (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (w) | 77 : 65 P | 5 | 19:45 | 2/4 | 50.0 | 0/4 | 0.0 | 2/8 | 25.0 | 1/2 | 50.0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -11 | |||||
20.03.2024 | Exact Systems Śląsk Wrocław (d) | 33 : 77 P | 2 | 20:12 | 1/7 | 14.3 | 0/1 | 0.0 | 1/8 | 12.5 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -4 | -21 | |||||
17.03.2024 | TKM Włocławek (d) | 72 : 85 P | 8 | 22:01 | 1/2 | 50.0 | 1/3 | 33.3 | 2/5 | 40.0 | 3/6 | 50.0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 4 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | |||||
09.03.2024 | KS Sudety Jelenia Góra (d) | 64 : 86 P | 0 | 19:43 | 0/3 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | -20 | |||||
07.03.2024 | Basket Club Obra Kościan (d) | 78 : 87 P | 16 | 35:15 | 6/10 | 60.0 | 1/6 | 16.7 | 7/16 | 43.8 | 1/2 | 50.0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 11 | -3 | |||||
02.03.2024 | ORLEN Akademia BM Stal (w) | 66 : 63 P | 3 | 33:35 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/6 | 16.7 | 0/0 | 0.0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | -2 | -6 | |||||
14.02.2024 | CM Magnolia KKS Siechnice (d) | 51 : 70 P | 5 | 16:51 | 1/1 | 100.0 | 1/5 | 20.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | -16 | |||||
10.02.2024 | WrapMania.eu KK Oleśnica (d) | 47 : 81 P | 3 | 23:05 | 0/4 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/8 | 12.5 | 0/2 | 0.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | -4 | -12 | |||||
04.02.2024 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (w) | 77 : 69 P | 3 | 18:21 | 1/2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1/4 | 25.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | |||||
31.01.2024 | WKK II Active Hotel Wrocław (w) | 74 : 62 P | 0 | 09:00 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -17 | |||||
28.01.2024 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (d) | 44 : 67 P | 2 | 11:20 | 1/1 | 100.0 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -11 | |||||
20.01.2024 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) | 98 : 54 P | 1 | 12:44 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | -5 | -33 | |||||
11.01.2024 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (d) | 55 : 85 P | 8 | 15:13 | 4/7 | 57.1 | 0/3 | 0.0 | 4/10 | 40.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10 | -3 | |||||
07.01.2024 | Pogoń Prudnik (d) | 45 : 97 P | 1 | 09:16 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | |||||
17.12.2023 | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra (d) | 82 : 87 P | 4 | 18:17 | 2/4 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 0/2 | 0.0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | -16 | |||||
10.12.2023 | TKM Włocławek (w) | 105 : 64 P | 0 | 03:28 | 0/0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -7 | |||||
02.12.2023 | KS Sudety Jelenia Góra (w) | 102 : 66 P | 6 | 14:07 | 2/5 | 40.0 | 0/1 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | -3 | |||||
26.11.2023 | ORLEN Akademia BM Stal (d) | 60 : 76 P | 2 | 08:30 | 1/4 | 25.0 | 0/0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | -17 | |||||
22.11.2023 | WKK II Active Hotel Wrocław (d) | 54 : 70 P | 0 | 30:58 | 0/8 | 0.0 | 0/3 | 0.0 | 0/11 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 2 | 8 | 10 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | -3 | -16 | |||||
18.11.2023 | Exact Systems Śląsk Wrocław (w) | 104 : 51 P | 0 | 11:04 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | -6 | -16 | |||||
15.11.2023 | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. (d) | 70 : 102 P | 14 | 36:09 | 1/5 | 20.0 | 3/8 | 37.5 | 4/13 | 30.8 | 3/3 | 100.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 5 | -34 | |||||
12.11.2023 | CM Magnolia KKS Siechnice (w) | 77 : 64 P | 11 | 25:40 | 4/6 | 66.7 | 1/4 | 25.0 | 5/10 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 4 | 6 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11 | -20 | |||||
28.10.2023 | WrapMania.eu KK Oleśnica (w) | 90 : 64 P | 5 | 18:02 | 2/4 | 50.0 | 0/2 | 0.0 | 2/6 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | -19 | |||||
21.10.2023 | PGE GiEK Turów Zgorzelec (w) | 100 : 70 P | 4 | 24:12 | 2/5 | 40.0 | 0/4 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 0/3 | 0.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | -4 | -25 | |||||
14.10.2023 | KS Kosz Kompaktowy Pleszew (w) | 101 : 64 P | 5 | 12:01 | 1/5 | 20.0 | 1/2 | 50.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | -12 | |||||
07.10.2023 | Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) | 50 : 82 P | 3 | 18:38 | 0/2 | 0.0 | 1/3 | 33.3 | 1/5 | 20.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -21 | |||||
05.10.2023 | Basket Club Obra Kościan (w) | 77 : 68 P | 7 | 19:13 | 1/1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 | 2/3 | 66.7 | 2/3 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 2 | 5 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 5 | |||||
30.09.2023 | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów (d) | 76 : 73 W | 12 | 24:13 | 1/4 | 25.0 | 2/3 | 66.7 | 3/7 | 42.9 | 4/6 | 66.7 | 1 | 3 | 4 | 3 | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | -7 | |||||
23.09.2023 | Pogoń Prudnik (w) | 107 : 60 P | 6 | 13:19 | 1/5 | 20.0 | 1/4 | 25.0 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | -11 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 36:09 | 15.11.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 102 | celny rzut za 2 | 6 | 07.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 78 : 87 | wykonywany rzut za 2 | 10 | 07.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 78 : 87 | skuteczność za 2 | 100.0000 | 14.02.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 51 : 70 | celny rzut za 3 | 3 | 15.11.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 102 | wykonywany rzut za 3 | 8 | 15.11.2023 | 2LM | Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc. | 70 : 102 | skuteczność za 3 | 66.7000 | 30.09.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 76 : 73 | celny rzut z gry | 7 | 07.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 78 : 87 | wykonywany rzut za gry | 16 | 07.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 78 : 87 | skuteczność z gry | 66.7000 | 05.10.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 77 : 68 | celny rzut wolny | 4 | 30.09.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 76 : 73 | wykonywany rzut wolny | 6 | 17.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 72 : 85 | skuteczność za 1 | 100.0000 | 02.12.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 102 : 66 | punkty | 16 | 07.03.2024 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 78 : 87 | zbiórki w ataku | 4 | 17.12.2023 | 2LM | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 82 : 87 | zbiórki w obronie | 8 | 22.11.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 54 : 70 | zbiórki | 10 | 22.11.2023 | 2LM | WKK II Active Hotel Wrocław | 54 : 70 | asysty | 3 | 23.03.2024 | 2LM | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 77 : 65 | faule | 5 | 02.12.2023 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 102 : 66 | faule wymuszone | 6 | 30.09.2023 | 2LM | EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów | 76 : 73 | straty | 5 | 02.03.2024 | 2LM | ORLEN Akademia BM Stal | 66 : 63 | przechwyty | 5 | 17.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 72 : 85 | bloki | 1 | 14.02.2024 | 2LM | CM Magnolia KKS Siechnice | 51 : 70 | bloki otrzymane | 3 | 14.10.2023 | 2LM | KS Kosz Kompaktowy Pleszew | 101 : 64 | asysty/straty | 3.0000 | 23.03.2024 | 2LM | Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra | 77 : 65 | przechwyty/straty | 2.5000 | 17.03.2024 | 2LM | TKM Włocławek | 72 : 85 | eval | 13 | 05.10.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 77 : 68 | +/- | 5 | 05.10.2023 | 2LM | Basket Club Obra Kościan | 77 : 68 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|---|---|
2019/2020 | KS Sudety I Jelenia Góra | Juniorzy starsi |
2018/2019 | ŁKS Szkoła Gortata Łódź | Mistrzostwa Polski Mężczyzn U18 |