1 mecze |
|
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
73
:
63
|
MCKiS Jaworzno
|
01.04.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, Wałbrzych |
Asseco II Gdynia
|
66
:
72
|
RKKS Rawia Rawag Rawicz
|
02.04.2016 13:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
KS Księżak Łowicz
|
91
:
65
|
Zagłębie Sosnowiec
|
02.04.2016 18:00 | Hala OSiR nr 2, Łowicz |
KK Polonia Bytom
|
63
:
55
|
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
|
02.04.2016 18:00 | Hala Na Skarpie, Bytom |
domlublin.pl AZS UMCS Lublin
|
77
:
68
|
AZS UMK Consus PBDI Toruń
|
02.04.2016 19:00 | Hala im. Zdzisława Niedzieli, Lublin |
AGH Kraków
|
73
:
61
|
Muszkieterowie Nowa Sól
|
02.04.2016 19:30 | AGH, Kraków |
Kotwica 50 Kołobrzeg
|
75
:
68
|
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl
|
02.04.2016 19:30 | Hala Milenium, Kołobrzeg |
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
94
:
33
|
Decka Pelplin
|
03.04.2016 18:00 | Trapez, Leszno |
2 mecze |
|
|
Decka Pelplin
|
57
:
66
|
Jamalex Polonia 1912 Leszno
|
06.04.2016 18:00 | Hala Miejska im. Gerarda Cieślika, Starogard Gdański |
RKKS Rawia Rawag Rawicz
|
67
:
76
|
Asseco II Gdynia
|
09.04.2016 17:30 | HALA SP W SIERAKOWIE, Rawicz |
MCKiS Jaworzno
|
60
:
70
|
Górnik Trans.eu Wałbrzych
|
09.04.2016 18:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa MCKiS Jaworzno, Jaworzno (Centrum) |
AZS UMK Consus PBDI Toruń
|
62
:
68
|
domlublin.pl AZS UMCS Lublin
|
09.04.2016 19:00 | Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, Toruń |
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
|
76
:
82
|
KK Polonia Bytom
|
10.04.2016 15:00 | MOSiR Łódź, Łódź |
Zagłębie Sosnowiec
|
67
:
86
|
KS Księżak Łowicz
|
10.04.2016 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec |
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl
|
90
:
84
|
Kotwica 50 Kołobrzeg
|
10.04.2016 17:00 | POSiR Przemyśl, Przemyśl |
Muszkieterowie Nowa Sól
|
60
:
71
|
AGH Kraków
|
10.04.2016 18:00 | Hala CKZiU "Elektryk", Nowa Sól |
ew. 3 mecze |
|
|
Asseco II Gdynia
|
86
:
75
|
RKKS Rawia Rawag Rawicz
|
13.04.2016 17:00 | Hala gier GCS , Gdynia |
Kotwica 50 Kołobrzeg
|
86
:
42
|
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl
|
13.04.2016 18:00 | Hala Milenium, Kołobrzeg |