terminarz
Grupa I | Gospodarz: MUKS Poznań | |
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
10.05.2024 15:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
MUKS Poznań | -- : -- | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
10.05.2024 18:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
MKS Pałac Młodzieży Tarnów | -- : -- | Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski |
11.05.2024 10:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
MUKS Poznań | -- : -- | Zagłębie Sosnowiec |
11.05.2024 13:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
Zagłębie Sosnowiec | -- : -- | MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
12.05.2024 10:30 | KCRiS „OAZA”, Kórnik | ||
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski | -- : -- | MUKS Poznań |
12.05.2024 13:00 | KCRiS „OAZA”, Kórnik |
Grupa II | Gospodarz: 1KS Ślęza BFD Wrocław | |
Lider Biofarm Swarzędz | -- : -- | MKS MOS Katowice |
10.05.2024 16:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | -- : -- | MUKS Supravis Bydgoszcz |
10.05.2024 18:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
MKS MOS Katowice | -- : -- | MUKS Supravis Bydgoszcz |
11.05.2024 12:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
Lider Biofarm Swarzędz | -- : -- | 1KS Ślęza BFD Wrocław |
11.05.2024 14:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
MUKS Supravis Bydgoszcz | -- : -- | Lider Biofarm Swarzędz |
12.05.2024 10:00 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław | ||
1KS Ślęza BFD Wrocław | -- : -- | MKS MOS Katowice |
12.05.2024 12:30 | KGHM Ślęza Arena, Wrocław |
Grupa III | Gospodarz: GTS Gminy Pruszcz Gdański | |
GTS Gminy Pruszcz Gdański | -- : -- | GTK VBW Gdynia |
10.05.2024 16:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
MUKS Bełchatów | -- : -- | Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża |
10.05.2024 18:45 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
GTK VBW Gdynia | -- : -- | Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża |
11.05.2024 10:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
GTS Gminy Pruszcz Gdański | -- : -- | MUKS Bełchatów |
11.05.2024 12:45 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
MUKS Bełchatów | -- : -- | GTK VBW Gdynia |
12.05.2024 10:30 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn | ||
Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża | -- : -- | GTS Gminy Pruszcz Gdański |
12.05.2024 12:45 | Szkoła Podstawowa w Rotmance, Straszyn |
Grupa IV | Gospodarz: MLKS Rzeszów | |
Basket 4Ever SGP Group Ksawerów | -- : -- | MLKS Rzeszów |
10.05.2024 16:30 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk | ||
UKS Bat Kartuzy | -- : -- | AK Kusy Łomianki |
10.05.2024 18:45 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk | ||
Basket 4Ever SGP Group Ksawerów | -- : -- | UKS Bat Kartuzy |
11.05.2024 10:30 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk | ||
MLKS Rzeszów | -- : -- | AK Kusy Łomianki |
11.05.2024 12:45 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk | ||
UKS Bat Kartuzy | -- : -- | MLKS Rzeszów |
12.05.2024 10:00 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk | ||
AK Kusy Łomianki | -- : -- | Basket 4Ever SGP Group Ksawerów |
12.05.2024 12:15 | Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku, Leżajsk |