terminarz
Grupa A | Gospodarz: TSK Roś Pisz | |
ŁKS Politechnika Łódzka | 107 : 105 | TSK Roś Pisz |
12.04.2024 17:00 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
PTG Sokół Łańcut | 88 : 94 | Basket Team Suchy Las |
12.04.2024 19:30 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
TSK Roś Pisz | 86 : 65 | Basket Team Suchy Las |
13.04.2024 16:00 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
ŁKS Politechnika Łódzka | 89 : 83 | PTG Sokół Łańcut |
13.04.2024 18:30 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
PTG Sokół Łańcut | 81 : 77 | TSK Roś Pisz |
14.04.2024 11:00 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ | ||
Basket Team Suchy Las | 69 : 80 | ŁKS Politechnika Łódzka |
14.04.2024 13:30 | Hala Sportowa SP nr4 , PISZ |
Grupa B | Gospodarz: KKS Zagłębie Sosnowiec | |
KKS Zagłębie Sosnowiec | 83 : 67 | MKS Września |
12.04.2024 16:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Rysie Sochaczew | 64 : 66 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
12.04.2024 18:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
MKS Września | 74 : 77 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk |
13.04.2024 10:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
KKS Zagłębie Sosnowiec | 96 : 51 | Rysie Sochaczew |
13.04.2024 12:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Rysie Sochaczew | 65 : 78 | MKS Września |
14.04.2024 11:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec | ||
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 57 : 72 | KKS Zagłębie Sosnowiec |
14.04.2024 13:30 | Hala Widowiskowo-Sportowa, Sosnowiec |
Grupa C | Gospodarz: GKK Grodzisk Mazowiecki | |
UKS Regis Wieliczka | 56 : 76 | Świecki Klub Koszykówki |
12.04.2024 17:30 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
GKK Grodzisk Mazowiecki | 77 : 67 | Pempa Resovia Rzeszów |
12.04.2024 20:00 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Pempa Resovia Rzeszów | 59 : 87 | Świecki Klub Koszykówki |
13.04.2024 16:00 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
GKK Grodzisk Mazowiecki | 115 : 68 | UKS Regis Wieliczka |
13.04.2024 18:30 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
UKS Regis Wieliczka | 62 : 67 | Pempa Resovia Rzeszów |
14.04.2024 11:00 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki | ||
Świecki Klub Koszykówki | 58 : 105 | GKK Grodzisk Mazowiecki |
14.04.2024 13:30 | Grodziska Hala Sportowa, Grodzisk Mazowiecki |
Grupa D | Gospodarz: Basket 2010 Kruszwica | |
Basket 2010 Kruszwica | 72 : 52 | MKS Skawa Wadowice |
12.04.2024 17:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 88 : 75 | Domino Polonia Świdnica |
12.04.2024 19:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
Domino Polonia Świdnica | 79 : 92 | MKS Skawa Wadowice |
13.04.2024 15:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
ZKS Stal Stalowa Wola | 66 : 81 | Basket 2010 Kruszwica |
13.04.2024 18:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
MKS Skawa Wadowice | 76 : 88 | ZKS Stal Stalowa Wola |
14.04.2024 10:30 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica | ||
Basket 2010 Kruszwica | 99 : 53 | Domino Polonia Świdnica |
14.04.2024 13:00 | Zespół Szkół im. Kaziemierza Wielkiego, Kruszwica |
Grupa E | Gospodarz: KS Basket Piła-Powiat Pilski | |
Energa Basketball Elbląg | 94 : 86 | GKS Tychy |
12.04.2024 16:30 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
KS Basket Piła-Powiat Pilski | 79 : 69 | MKS Sokół Basket Żary |
12.04.2024 19:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
GKS Tychy | 79 : 88 | MKS Sokół Basket Żary |
13.04.2024 16:30 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
Energa Basketball Elbląg | 91 : 60 | KS Basket Piła-Powiat Pilski |
13.04.2024 19:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
MKS Sokół Basket Żary | 61 : 75 | Energa Basketball Elbląg |
14.04.2024 11:00 | Hala ZS Staszica, Piła | ||
KS Basket Piła-Powiat Pilski | 79 : 104 | GKS Tychy |
14.04.2024 13:30 | Hala ZS Staszica, Piła |
Grupa F | Gospodarz: MKS Gorlice | |
MKS Gorlice | 61 : 72 | MUKS Piaseczno |
12.04.2024 17:00 | OSiR, Gorlice | ||
KS Basket Legnica | 75 : 83 | Weegree KU AZS Politechnika Opolska |
12.04.2024 20:00 | OSiR, Gorlice | ||
MUKS Piaseczno | 79 : 65 | Weegree KU AZS Politechnika Opolska |
13.04.2024 15:00 | OSiR, Gorlice | ||
MKS Gorlice | 67 : 70 | KS Basket Legnica |
13.04.2024 18:00 | OSiR, Gorlice | ||
KS Basket Legnica | 39 : 73 | MUKS Piaseczno |
14.04.2024 11:00 | OSiR, Gorlice | ||
Weegree KU AZS Politechnika Opolska | 66 : 77 | MKS Gorlice |
14.04.2024 14:00 | OSiR, Gorlice |