Pary I rundy play-off
(do dwóch wygranych)
Grupa A
Wyniki sobotnich meczów:
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie decydujące spotkanie odbędzie się 23 marca (środa) o godzinie 19:30.
Stan rywalizacji - 2:0 dla Kotwicy (1. miejsce na koniec rundy zasadniczej).
Stan rywalizacji - 2:0 dla AZS UMK Consus PBDI Toruń (3. miejsce na koniec rundy zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla Asseco II Gdynia (2. miejsce po rundzie zasadniczej)
Grupa B
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się 23 marca w Łodzi.
Wyniki niedzielnych spotkań:
Stan rywalizacji - 2:0 dla domlublin.pl AZS UMCS Lublin (2. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla KS Księżaka Łowicz (1. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się 23 marca o godzinie 16 w Przemyślu
Grupa C
Stan rywalizacji - 2:0 dla KK Polonii Bytom (2. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla AGH Kraków (1. na koniec rundy zasadniczej)
Stan rywalizacji - 2:0 dla MCKiS Jaworzno (3. miejsce po rundzie zasadniczej)
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się 23 marca w Sosnowcu.
Grupa D
Wyniki sobotnich meczów:
Stan rywalizacji - 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się w Międzychodzie 23 marca.
Stan rywalizacji - 2:0 dla Jamalex Polonia 1912 Leszno (1. miejsce po rundzie zasadniczej).
Stan rywalizacji - 2:0 dla Górnik Trans.eu Wałbrzych (2. miejsce po rundzie zasadniczej).
Wynik niedzielnego meczu:
Stan rywalizacji - 2:0 dla RKKS Rawia Rawag Rawicz (3. miejsce po rundzie zasadniczej)
II runda play-off
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: Kotwica Kołobrzeg (A1) - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (B4) / KS Shmoolky Warszawa (B5)
para 2: KS Księżaka Łowicz (B1) - Zagłębie Sosnowiec (C4) / Alba Chorzów (C5)
para 3: AGH Kraków (C1) - MKS Sokół Marbo Międzychód (D4) / Muszkieterowie Nowa Sól (D5)
para 4: Jamalex Polonia 1912 Leszno (D1) - Politechnika Gdańska (A4) / Decka Pelplin (A5)
para 5: Asseco II Gdynia (A2) - RKKS Rawia Rawag Rawicz (D3)
para 6: domlublin.pl AZS UMCS Lublin (B2) - AZS UMK Consus PBDI Toruń (A3)
para 7: KK Polonia Bytom (C2) - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (B3) / Sokół Ostrów Mazowiecka (B6)
para 8: Górnik Trans.eu Wałbrzych (D2) - MCKiS Jaworzno (C3)
O utrzymanie
Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.
Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.
Grupa A
22.03.2016 19:00 KS Basket Piła - SMS PZKosz Władysławowo
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Grupa B
21.03.2016 19:15 Polonia Warszawa - KS Rosa Sport Radom
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Grupa C
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Grupa D
TABELA RYWALIZACJI O UTRZYMANIE
Adam Wall