Reprezentacje Kujawsko-Pomorskiego oraz Mazowieckiego okazały się najlepsze w rozgrywanym w Żyrardowie turnieju dywizji B podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dziewcząt. W nagrodę oba zespoły awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się na początku marca 2023 w Łańcucie. MVP turnieju dywizji B została wybrana Amelia Zabielska.
5
Malwina Kruszewska
SMS PZKosz II Łomianki
Statystyki sumy
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P | 3P | PS | 1P | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | SMS PZKosz II Łomianki | 6 | 31 | 127:15 | 6 / 18 | 6 / 27 | 12 / 45 | 1 / 4 | 7 | 14 | 21 | 18 | 12 | 3 | 11 | 6 | 2 | 4 | 31 | -43 |
2023/2024 | Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 3 | 24 | 81:15 | 4 / 9 | 5 / 16 | 9 / 25 | 1 / 5 | 3 | 9 | 12 | 6 | 4 | 3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 22 | 44 |
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 5 | 4 | 11:40 | 0 / 3 | 1 / 2 | 1 / 5 | 1 / 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -15 |
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 1 | 2 | 09:09 | 1 / 2 | 0 / 1 | 1 / 3 | 0 / 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 |
2022/2023 | Mazowieckie | 9 | 110 | 187:17 | 35 / 95 | 9 / 28 | 44 / 123 | 13 / 24 | 13 | 21 | 34 | 26 | 16 | 18 | 26 | 19 | 0 | 1 | 73 | 169 |
2022/2023 | MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. | 3 | 5 | 20:48 | 1 / 4 | 0 / 4 | 1 / 8 | 3 / 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | -12 |
2021/2022 | MUKS Unia Basket Ostrołęka | 10 | 124 | 238:26 | 45 / 133 | 6 / 35 | 51 / 168 | 16 / 29 | 29 | 21 | 50 | 15 | 16 | 24 | 34 | 26 | 4 | 11 | 55 | 97 |
2021/2022 | Mazowieckie | 4 | 10 | 40:46 | 4 / 8 | 0 / 3 | 4 / 11 | 2 / 3 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 |
Statystyki średnie
SEZON | DRUŻYNA | M | PKT | MIN | 2P% | 3P% | PS% | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 3 | 8.0 | 27:05 | 44.4 | 31.3 | 36.0 | 20.0 | 1.00 | 3.00 | 4.00 | 2.0 | 1.30 | 1.00 | 2.3 | 2.30 | 0.00 | 0.00 | 7.3 | 14.7 |
2023/2024 | SMS PZKosz II Łomianki | 6 | 5.2 | 21:12 | 33.3 | 22.2 | 26.7 | 25.0 | 1.20 | 2.30 | 3.50 | 3.0 | 2.00 | 0.50 | 1.8 | 1.00 | 0.30 | 0.70 | 5.2 | -7.2 |
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 1 | 2.0 | 09:09 | 50.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.00 | 1.00 | 1.00 | 1.0 | 0.00 | 1.00 | 0.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2.0 | 12.0 |
2023/2024 | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | 5 | 0.8 | 02:20 | 0.0 | 50.0 | 20.0 | 50.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.60 | 0.40 | 0.4 | 0.60 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | -3.0 |
2022/2023 | Mazowieckie | 9 | 12.2 | 20:48 | 36.8 | 32.1 | 35.8 | 54.2 | 1.40 | 2.30 | 3.80 | 2.9 | 1.80 | 2.00 | 2.9 | 2.10 | 0.00 | 0.10 | 8.1 | 18.8 |
2022/2023 | MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. | 3 | 1.7 | 06:56 | 25.0 | 0.0 | 12.5 | 75.0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.0 | 0.30 | 0.70 | 0.7 | 2.00 | 0.00 | 0.00 | 0.3 | -4.0 |
2021/2022 | MUKS Unia Basket Ostrołęka | 10 | 12.4 | 23:50 | 33.8 | 17.1 | 30.4 | 55.2 | 2.90 | 2.10 | 5.00 | 1.5 | 1.60 | 2.40 | 3.4 | 2.60 | 0.40 | 1.10 | 5.5 | 9.7 |
2021/2022 | Mazowieckie | 4 | 2.5 | 10:11 | 50.0 | 0.0 | 36.4 | 66.7 | 0.80 | 0.80 | 1.50 | 0.3 | 0.30 | 0.30 | 0.5 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | 2.3 | 0.8 |
Mecz po meczu
DATA | PRZECIWKO | WYNIK | PKT | MIN | 2P | 2P% | 3P | 3P% | PS | PS% | 1P | 1P% | ZA | ZO | ZS | A | F | FW | S | P | B | BO | EVAL | +/- | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMS PZKosz II Łomianki (2023/2024) | |||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (w) | 54 : 55 W | 5 | 23:57 | 1/2 | 50.0 | 1/5 | 20.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | |||||
20.04.2024 | Pompax Tęcza Leszno (d) | 57 : 65 P | 0 | 26:08 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -23 | |||||
19.04.2024 | MKS MOS Betard Wrocław (w) | 90 : 51 P | 6 | 20:05 | 0/2 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/7 | 28.6 | 0/0 | 0.0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | -15 | |||||
29.03.2024 | MTS Ikar Niepołomice (d) | 68 : 64 W | 5 | 20:46 | 2/5 | 40.0 | 0/4 | 0.0 | 2/9 | 22.2 | 1/2 | 50.0 | 2 | 3 | 5 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 10 | 2 | |||||
28.03.2024 | MKS MOS Konin (w) | 61 : 76 W | 9 | 19:46 | 3/7 | 42.9 | 1/4 | 25.0 | 4/11 | 36.4 | 0/2 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 5 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | |||||
27.03.2024 | MKS MOS Betard Wrocław (w) | 70 : 62 P | 6 | 16:33 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 40.0 | 2/6 | 33.3 | 0/0 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | -18 |
Rekordy
REKORD | DATA | LIGA | W MECZU Z | WYNIK | czas gry | 26:08 | 20.04.2024 | 2LK | Pompax Tęcza Leszno | 57 : 65 | celny rzut za 2 | 3 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | wykonywany rzut za 2 | 7 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | skuteczność za 2 | 50.0000 | 21.04.2024 | 2LK | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 54 : 55 | celny rzut za 3 | 2 | 19.04.2024 | 2LK | MKS MOS Betard Wrocław | 90 : 51 | wykonywany rzut za 3 | 5 | 21.04.2024 | 2LK | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 54 : 55 | skuteczność za 3 | 40.0000 | 19.04.2024 | 2LK | MKS MOS Betard Wrocław | 90 : 51 | celny rzut z gry | 4 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | wykonywany rzut za gry | 11 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | skuteczność z gry | 36.4000 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | celny rzut wolny | 1 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | wykonywany rzut wolny | 2 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | skuteczność za 1 | 50.0000 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | punkty | 9 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | zbiórki w ataku | 2 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | zbiórki w obronie | 5 | 20.04.2024 | 2LK | Pompax Tęcza Leszno | 57 : 65 | zbiórki | 5 | 20.04.2024 | 2LK | Pompax Tęcza Leszno | 57 : 65 | asysty | 7 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | faule | 3 | 20.04.2024 | 2LK | Pompax Tęcza Leszno | 57 : 65 | faule wymuszone | 1 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | straty | 3 | 28.03.2024 | 2LK | MKS MOS Konin | 61 : 76 | przechwyty | 2 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | bloki | 1 | 19.04.2024 | 2LK | MKS MOS Betard Wrocław | 90 : 51 | bloki otrzymane | 1 | 21.04.2024 | 2LK | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 54 : 55 | asysty/straty | 3.5000 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | przechwyty/straty | 1.0000 | 21.04.2024 | 2LK | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 54 : 55 | eval | 10 | 29.03.2024 | 2LK | MTS Ikar Niepołomice | 68 : 64 | +/- | 6 | 21.04.2024 | 2LK | MUKS Chrobry Basket Głuchołazy | 54 : 55 |
---|
Aktualności
Kariera w Polsce
SEZON | DRUŻYNA | LIGA |
---|