Czas do Początek kwalifikacji do EuroBasketu 2017

0d 0h 0m 0s

Rozgrywki

23.03.2016 20:33

2LM: Wyniki 3. spotkań I rundy play-off oraz walki o utrzymanie

news

Decka Pelplin, AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź, MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl, Zagłębie Sosnowiec oraz Muszkieterowie Nowa Sól dołączyli do grona uczestników II rundy play-off 2 Ligi Mężczyzn.

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 1LK

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 1LK

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A ORAZ B 1LK

 

 

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE C 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE D 2LM

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A, B, C ORAZ D 2LM

 

 

Pary I rundy play-off
(do dwóch wygranych)

 

 

Grupa A

Politechnika Gdańska
60 : 63
18:27, 17:11, 12:15, 13:10
Decka Pelplin

Zobacz statystyki meczu

Stan rywalizacji - 2:1 dla Decka Pelplin (5. miejsce w grupie)

 

Grupa B

 

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl
79 : 62
18:17, 22:18, 16:14, 23:13
KS Shmoolky Warszawa

Zobacz statystyki meczu

Stan rywalizacji - 2:1 dla MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (4. miejsce w grupie)

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
90 : 55
21:9, 16:21, 28:13, 25:12
Sokół Ostrów Mazowiecka

Zobacz statystyki meczu

Stan rywalizacji - 2:1 dla AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (3. miejsce w grupie)

 

Grupa C

Zagłębie Sosnowiec
65 : 50
20:15, 17:13, 15:11, 13:11
Alba Chorzów

Zobacz statystyki meczu

Stan rywalizacji - 2:1 dla Zagłębia Sosnowiec (4. miejsce w grupie)

 

Grupa D

MKS Sokół Marbo Międzychód
66 : 71
14:20, 24:17, 13:11, 15:23
Muszkieterowie Nowa Sól

Zobacz statystyki meczu

Stan rywalizacji - 2:1 dla Muszkieterów Nowa Sól (5. miejsce w grupie)

 

II runda play-off (2 kwietnia, 9 kwietnia i ew. 13 kwietnia)
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: Kotwica Kołobrzeg (A1) - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (B4)
para 2: KS Księżaka Łowicz (B1) - Zagłębie Sosnowiec (C4)
para 3: AGH Kraków (C1) - Muszkieterowie Nowa Sól (D5)
para 4: Jamalex Polonia 1912 Leszno (D1) - Decka Pelplin (A5)
para 5: Asseco II Gdynia (A2) - RKKS Rawia Rawag Rawicz (D3)
para 6: domlublin.pl AZS UMCS Lublin (B2) - AZS UMK Consus PBDI Toruń (A3)
para 7: KK Polonia Bytom (C2) - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (B3)
para 8: Górnik Trans.eu Wałbrzych (D2) - MCKiS Jaworzno (C3)

 

 

O utrzymanie

Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.

Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.

Grupa A

Wynik wtorkowego meczu:

KS Basket Piła
82 : 80
17:24, 18:17, 21:24, 26:15
SMS PZKosz Władysławowo

Zobacz statystyki meczu

Wyniki środowych spotkań:

SMS PZKosz Władysławowo
77 : 79
19:21, 21:16, 24:27, 13:15
KS Basket Piła

Zobacz statystyki meczu

TKM Włocławek
111 : 73
23:13, 32:17, 33:13, 23:30
Itago Gdynia

Zobacz statystyki meczu

Tabela grupy A o utrzymanie

 

Grupa B

ZKS Stal Stalowa Wola
87 : 82
20:22, 25:22, 21:25, 21:13
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

Zobacz statystyki meczu

KS Rosa Sport Radom
87 : 53
23:13, 15:10, 26:15, 23:15
Polonia Warszawa

Zobacz statystyki meczu

Tabela grupy B o utrzymanie

 

Grupa C

AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice
94 : 71
28:27, 29:10, 14:13, 23:21
MKS II Dąbrowa Górnicza

Zobacz statystyki meczu

TS Wisła Kraków
86 : 76
30:26, 19:23, 18:12, 19:15
KS MOSiR Cieszyn

Zobacz statystyki meczu

Tabela grupy C o utrzymanie

 

Grupa D

Röben Gimbasket Wrocław
57 : 85
16:17, 7:25, 13:20, 21:23
Sklep Polski MKK Gniezno

Zobacz statystyki meczu

KK Oleśnica
85 : 74
26:21, 24:15, 18:23, 17:15
MKS Otmuchów

Zobacz statystyki meczu

Tabela grupy D o utrzymanie


AW

NEWSLETTER PZKOSZ

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki.
W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji,
najważniejsze wydarzenia i informacje z polskich parkietów.

Sponsorzy

TAURON Polska Energia – tauron.pl

Partnerzy PZKosz

Spalding Suzuki Polsat Sport News Przegląd Sportowy Onet.pl Festina Primavera Sklep Koszykarza GTM Mobil

Współpraca z PZKosz

Powiedz NIE dopingowi Ortomedsport