2LM: Wyniki 3. spotkań I rundy play-off oraz walki o utrzymanie

Decka Pelplin, AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź, MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl, Zagłębie Sosnowiec oraz Muszkieterowie Nowa Sól dołączyli do grona uczestników II rundy play-off 2 Ligi Mężczyzn.

news

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 1LK

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 1LK

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A ORAZ B 1LK

 

 

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE A 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE B 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE C 2LM

WYRÓŻNIENIA W GRUPIE D 2LM

GALERIA ZDJĘĆ WYRÓŻNIONYCH W GRUPACH A, B, C ORAZ D 2LM

 

 

Pary I rundy play-off
(do dwóch wygranych)

 

 

Grupa A

[mecz 41392]

Stan rywalizacji - 2:1 dla Decka Pelplin (5. miejsce w grupie)

 

Grupa B

 

[mecz 41404]

Stan rywalizacji - 2:1 dla MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (4. miejsce w grupie)

[mecz 41403]

Stan rywalizacji - 2:1 dla AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (3. miejsce w grupie)

 

Grupa C

[mecz 41488]

Stan rywalizacji - 2:1 dla Zagłębia Sosnowiec (4. miejsce w grupie)

 

Grupa D

[mecz 41512]

Stan rywalizacji - 2:1 dla Muszkieterów Nowa Sól (5. miejsce w grupie)

 

II runda play-off (2 kwietnia, 9 kwietnia i ew. 13 kwietnia)
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: Kotwica Kołobrzeg (A1) - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (B4)
para 2: KS Księżaka Łowicz (B1) - Zagłębie Sosnowiec (C4)
para 3: AGH Kraków (C1) - Muszkieterowie Nowa Sól (D5)
para 4: Jamalex Polonia 1912 Leszno (D1) - Decka Pelplin (A5)
para 5: Asseco II Gdynia (A2) - RKKS Rawia Rawag Rawicz (D3)
para 6: domlublin.pl AZS UMCS Lublin (B2) - AZS UMK Consus PBDI Toruń (A3)
para 7: KK Polonia Bytom (C2) - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (B3)
para 8: Górnik Trans.eu Wałbrzych (D2) - MCKiS Jaworzno (C3)

 

 

O utrzymanie

Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.

Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.

Grupa A

Wynik wtorkowego meczu:

[mecz 41457]

Wyniki środowych spotkań:

[mecz 41459]

[mecz 41460]

Tabela grupy A o utrzymanie

 

Grupa B

[mecz 41471]

[mecz 41472]

Tabela grupy B o utrzymanie

 

Grupa C

[mecz 41496]

[mecz 41495]

Tabela grupy C o utrzymanie

 

Grupa D

[mecz 41520]

[mecz 41519]

Tabela grupy D o utrzymanie


AW

udostępnij