2LM: Wyniki 1 spotkań I rundy play-off oraz walki o utrzymanie

Rozpoczęła się walka o awans do pierwszej ligi mężczyzn. Spośród 32 drużyn drugiej ligi miejsce w wyższej klasie rozgrywek zapewnią sobie trzy najlepsze.

news
 
Pary I rundy play-off
(do dwóch wygranych)
 
Grupa A
 
Wyniki sobotnich meczów: 
 
 

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 13.03.2016 16:00

Politechnika Gdańska

68 : 74

Decka Pelplin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 15.03.2016 17:00

Asseco II Gdynia

91 : 77

Trefl II Sopot


Grupa B

Wyniki sobotnich spotkań:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 11.03.2016 19:30

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź

81 : 58

Sokół Ostrów Mazowiecka

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:00

KS Księżak Łowicz

125 : 65

MKS Start SA Lublin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 18:00

domlublin.pl AZS UMCS Lublin

72 : 62

KK Warszawa

Wynik niedzielnego meczu:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 13.03.2016 17:00

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl

85 : 73

KS Shmoolky Warszawa

 

Grupa C

Wyniki sobotnich meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:00

Zagłębie Sosnowiec

96 : 73

Alba Chorzów

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 18:00

AZS Politechnika Częstochowa

68 : 113

KK Polonia Bytom

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 19:30

AGH Kraków

84 : 60

Pogoń Ruda Śląska

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 20:00

MCKiS Jaworzno

67 : 53

KS AZS PŚ Gliwice

 

Grupa D

Wyniki sobotnich meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

68 : 63

WKK Wrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:00

MKS Sokół Marbo Międzychód

70 : 78

Muszkieterowie Nowa Sól

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 19:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno

88 : 55

AZS Politechnika Poznań

Wynik niedzielnego meczu:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 13.03.2016 18:00

RKKS Rawia Rawag Rawicz

59 : 56

Klub Sportowy SUDETY Jelenia Góra

 

II runda play-off
do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 - B4/B5
para 2: B1/B8 - C4/C5
para 3: C1/C8 - D4/D5
para 4: D1/D8 - A4/A5
para 5: A2/A7 - D3/D6
para 6: B2/B7 - A3/A6
para 7: C2/C7 - B3/B6
para 8: D2/D7 - C3/C6

 

 

O utrzymanie

Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1.
Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn.

Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.
 

Grupa A

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:00

SMS PZKosz Władysławowo

73 : 75

TKM Włocławek

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 18:00

KS Basket Piła

91 : 60

Itago Gdynia

 

Grupa B

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 18:00

ZKS Stal Stalowa Wola

64 : 56

KS Rosa Sport Radom

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 18:00

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

100 : 79

Polonia Warszawa

 

Grupa C

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:30

KS MOSiR Cieszyn

121 : 115

MKS II Dąbrowa Górnicza

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 19:00

TS Wisła Kraków

77 : 52

AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice

 

Grupa D

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 16:00

KK Oleśnica

74 : 47

Röben Gimbasket Wrocław

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 12.03.2016 17:30

MKS Otmuchów

82 : 76

Sklep Polski MKK Gniezno

 

AW

udostępnij