2LM: Sobotnie wyniki

W grupie A oraz B łącznie tylko dwa spotkania 18. kolejki drugiej ligi zostały zaplanowane na sobotę. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w grupach C i D, gdzie w niedzielę pozostał do rozegrania tylko jeden mecz.

Grupa A

Wynik sobotniego meczu:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 19:00

AZS UMK PBDI Toruń

85 : 75

KS Basket Piła

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 12:00

TKM Włocławek

77 : 67

Politechnika Gdańska

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 16:00

Decka Pelplin

83 : 74

SMS PZKosz Władysławowo

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 17:00

Trefl II Sopot

92 : 67

BC Obra Kościan

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 18:30

Asseco II Gdynia

103 : 63

Domino Inowrocław

05.03.2016 Itago Gdynia - Kotwica 50 Kołobrzeg

 

Grupa B

Wynik sobotniego meczu:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 18:00

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski

99 : 93

ZKS Stal Stalowa Wola

Wyniki niedzielnych spotkań:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 15:00

Polonia Warszawa

61 : 71

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 16:00

KS Rosa Sport Radom

80 : 91

MKS Start SA Lublin

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 16:00

KS Shmoolky Warszawa

63 : 75

Syntex Księżak Łowicz

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 18:00

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl

81 : 82

KK Warszawa

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 19:30

domlublin.pl AZS UMCS Lublin

68 : 74

Sokół Ostrów Mazowiecka

 

Grupa C

Wyniki sobotnich meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 17:00

Pogoń Ruda Śląska

79 : 72

KS AZS PŚ Gliwice

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 17:30

KS MOSiR Cieszyn

61 : 87

TS Wisła Kraków

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 18:00

KK Polonia Bytom

107 : 70

MKS II Dąbrowa Górnicza

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 19:30

Zagłębie Sosnowiec

86 : 63

Alba Chorzów

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 19:30

AGH Kraków

73 : 64

MCKiS Jaworzno

Wyniki niedzielnych meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 07.02.2016 17:00

AZS AWF Mickiewicz Romus II Katowice

95 : 57

AZS Politechnika Częstochowa

 

Grupa D

Wyniki sobotnich meczów:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 16:00

KK Oleśnica

95 : 63

Sklep Polski MKK Gniezno

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 16:00

Muszkieterowie Nowa Sól

60 : 51

AZS Politechnika Poznań

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 16:00

WKK Wrocław

83 : 63

MKS Otmuchów

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 17:00

Górnik Trans.eu Wałbrzych

69 : 57

MKS Sokół Marbo Międzychód

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 06.02.2016 17:30

RKKS Rawia Rawag Rawicz

64 : 71

KS Sudety Jelenia Góra

Awansem:

  • 2 Liga Mężczyzn
  • 28.01.2016 20:00

Röben Gimbasket Wrocław

39 : 112

Jamalex Polonia 1912 Leszno

udostępnij